VasluiMT2 si multe alte jocuri MMORPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VasluiMT2 si multe alte jocuri MMORPG

Welcome To VasluiMT2 Cel mai nou server privat de Metin2 Xatul nostru http://www.xat.com/vasluimetin2
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Deschiderea Serverului..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
S3ntimentBoy




Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/05/2011

Deschiderea Serverului.. Empty
MesajSubiect: Deschiderea Serverului..   Deschiderea Serverului.. Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 1:56 pm

Hai ma dechidel odata, si io is din vaslui si daca e asa cu GM mode iti mai aduc ceva playeri de pe alte private dami add la adry_yan96@yahoo.com si mai vb ... Hai uitete mai rpd pe topic si fati aparitia ca de o luna nam mai vazut ca esti on
Sus In jos
Evo
Vizitator




Deschiderea Serverului.. Empty
MesajSubiect: Re: Deschiderea Serverului..   Deschiderea Serverului.. Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 5:12 pm

Buna,As vrea si eu un G.A. daca se poate si eu sunt din vaslui si il cunosc pe Edy sunt prietenul lui cristi,leo.
Sus In jos
Evo




Mesaje : 2
Data de înscriere : 23/06/2011

Deschiderea Serverului.. Empty
MesajSubiect: Re: Deschiderea Serverului..   Deschiderea Serverului.. Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 2:30 am

As putea aduce si playeri Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Deschiderea Serverului.. Empty
MesajSubiect: Re: Deschiderea Serverului..   Deschiderea Serverului.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Deschiderea Serverului..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VasluiMT2 si multe alte jocuri MMORPG :: Jocuri :: Metin2 Vaslui :: Discuti Generale-
Mergi direct la: